London North Downs Rooms

Το άνετο ξενοδοχείο London North Downs Rooms απέχει 23 χλμ. από σιδηροδρομικό σταθμό Marylebone και προσφέρει θέα στο αίθριο. Έχει επίσης χώρος στάθμευσης.

Ορισμένα από τα δωμάτια στο ξενοδοχείο περιλαμβάνουν αίθριο και τραπεζαρία και προσφέρουν εξοπλισμό σιδερώματος και σίδερο και σιδερώστρα. Η κουζίνα σ' αυτά τα δωμάτια περιλαμβάνει φούρνο και γυάλινα σκεύη.

Το Morelys Chicken προσφέρει στους πελάτες πιάτα αμερικανικής κουζίνας και είναι σε απόσταση 400 μέτρων.

Addington Hills και West Kent Golf Club βρίσκονται σε απόσταση 3 και 4 χλμ. αντίστοιχα. Millwall Football Club Stadium είναι επίσης σε απόσταση περίπου 5 λεπτών οδικώς. Απολαύστε τη διαμονή σας σ' αυτή την άνετη τοποθεσία, 6 χλμ. από τον Οίκο Ντάουν. Το άνετο North Downs Rooms βρίσκεται επίσης περίπου 5 λεπτά με αυτοκίνητο από τη στάση λεωφορείων New Addington Tram.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near London North Downs Rooms
Flexistay South Park Aparthotel
Τιμή μόνο για κινητά

Flexistay South Park Aparthotel

5.6 χλμ. από το κατάλυμα
USD 89 USD 80
ανά νύχτα
Crown Point Single Room
Τιμή μόνο για κινητά

Crown Point Single Room

10.9 χλμ. από το κατάλυμα
Cosy Rooms In London
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy Rooms In London

11.4 χλμ. από το κατάλυμα
USD 66 USD 59
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    31 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Selhurst Railway Station
    8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 13:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποιες μεθόδους πληρωμής έχει στο άνετο ξενοδοχείο London North Downs Rooms;
      Το άνετο ξενοδοχείο London North Downs Rooms δέχεται MasterCard, American Express και Visa.
    • 🔤
      Ποιες γλώσσες μιλάει το προσωπικό του τo ξενοδοχείο London North Downs Rooms;
      Το προσωπικό του τo ξενοδοχείο London North Downs Rooms μιλάει λιθουανικά και ρωσικά.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    31 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Selhurst Railway Station
    8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    London North Downs Rooms

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο